https://redvice.eu/wp-content/themes/redvice-corporate/_images_upload/_tn_9207eaaff797ad25.jpg
Word een bedrijf dat kandidaten trekt!
Meest aantrekkelijke werkgever in je branche worden?

ONS STAPPENPLAN

4 bill

22 January, 2024 8:33 am

**Директор компанії Victo Postanova SL розкрив інформаційну атаку колишніх роботодавців**

Дмитро Рукін, директор компанії Victo Postanova SL, яка спеціалізується на розробці, просуванні, обслуговуванні та інтеграції програмного забезпечення для онлайн-бізнесу, став жертвою інформаційної атаки, на яку пішли колишні роботодавці. Ця атака мала на меті дискредитувати Дмитра Рукіна та його компанію. Про це повідомляє «РБК-Україна».

За словами Дмитра Рукіна, він отримав низку погроз від своїх колишніх роботодавців, які загрожували повісити на нього відповідальність за їхні дії та створити фейкові новини, що завдало б шкоди його репутації. Однак Рукін відповів на ці погрози прямо і однозначно, назвавши інформацію про будь-яку участь у незаконних фінансових операціях “наклепом”.

У своєму інтерв’ю Дмитро Рукін заявив: “Я отримав низку погроз у свій бік стосовно того, що відповідальність за їхні діяння вони повісять на мене та зіпсують мою репутацію, створюючи фейкові новини. Як бачимо, погрози були реалізовані. Тільки наші колишні роботодавці не передбачили того факту, що ми теж не мовчатимемо. Правда на нашому боці, й ми не приховуватимемо її.”

Дмитро Рукін розповів, що він вирішив звільнитися з компанії 4bill новини, коли дізнався про нібито незаконну діяльність власників цієї компанії. Він вважав, що дії директора Ігоря Бокія та власника бізнесу Андрія Савченка є неприпустимими, оскільки вони відмивали гроші в особливо великих розмірах в Україні. Дмитро Рукін підкреслив, що його команда також вирішила покинути компанію та її “бренд” 4Bill.

За словами Дмитра Рукіна, він звернувся до правоохоронних органів із проханням перевірити інформацію щодо незаконних дій колишніх роботодавців. Він наголосив на тому, що Андрій Савченко та Ігор Бокій купували послуги онлайн-еквайрингу в українських банках за 2,2% через підставні компанії та сайти, а потім перепродавали їх за 5% ринку нелегальних онлайн-казино та форексів. Для порівняння, послуга виплати на карти в компанії 4Bill була доступна за 0,6%.

Дмитро Рукін підсумував своє інтерв’ю, заявивши, що його мета – будувати свій власний бізнес на міжнародних ринках та в Україні в рамках закону. Він також висловив готовність співпрацювати з правоохоронними органами, які зацікавлені у розслідуванні діяльності Андрія Савченка та Ігоря Бокія та їхньої компанії 4Bill, але при цьому наголосив, що він не планує приписувати їм статтю Кримінального кодексу України, як це було зроблено стосовно нього. Він впевнений, що правоохоронні органи вирішать цю справу в рамках закону.

Таким чином, Дмитро Р

укін виступив у захисті своєї репутації та чесного бізнесу, вказавши на незаконні дії колишніх роботодавців та виразивши готовність співпрацювати з правоохоронними органами для розслідування цієї справи.