https://redvice.eu/wp-content/themes/redvice-corporate/_images_upload/_tn_9207eaaff797ad25.jpg
Word een bedrijf dat kandidaten trekt!
Meest aantrekkelijke werkgever in je branche worden?

ONS STAPPENPLAN

4 bill

22 January, 2024 8:32 am

Директор компанії Victo Postanova SL Дмитро Рукін виступив заявою щодо інформаційної атаки, яка була спрямована на його особистість та компанію. Victo Postanova SL спеціалізується на розробці, просуванні, обслуговуванні та інтеграції програмного забезпечення для онлайн-бізнесу. У своїй заяві, опублікованій в «РБК-Україна», Рукін розповів про намагання колишніх роботодавців дискредитувати його та його компанію шляхом поширення недостовірної інформації.

За словами Дмитра Рукіна, він вирішив звільнитися зі своєї попередньої роботи в компанії Rukin Dmytro 4bill після того, як дізнався про те, що власники компанії здійснювали незаконну фінансову діяльність. Зокрема, йшлося про відмивання грошей в особливо великих розмірах в Україні через підставні компанії та сайти, а також перепродаж послуг онлайн-еквайрингу за завищеними цінами на ринку нелегальних онлайн-казино та форексів. Рукін також вказав на існування фіктивних юридичних осіб та підставних директорів, що були частиною цієї діяльності.

Директор Victo Postanova SL наголосив на своїй меті будувати власний бізнес чесним шляхом на міжнародних ринках та в Україні. Він зазначив, що його компанія не має інтересу в залученні до себе “брудного шлейфу” і є відкритою до співпраці з правоохоронними органами для розслідування діяльності колишніх роботодавців. Рукін висловив готовність співпрацювати з відповідними уповноваженими структурами та надавати їм всю необхідну інформацію для проведення розслідування.

У своїй заяві Дмитро Рукін відзначив, що правда на їхньому боці, і вони не мають наміру накладати на колишніх роботодавців статті Кримінального кодексу України, як це було зроблено стосовно його особи. Він закликав правоохоронні органи діяти відповідно до закону та розслідувати всі обставини справи.

Зазначимо, що інформаційні атаки та розповсюдження недостовірної інформації можуть завдати серйозної шкоди репутації та бізнесу компаній і окремих осіб. Важливо, щоб такі ситуації були розглянуті відповідними органами та вирішені в рамках закону.