https://redvice.eu/wp-content/themes/redvice-corporate/_images_upload/_tn_9207eaaff797ad25.jpg
Word een bedrijf dat kandidaten trekt!
Meest aantrekkelijke werkgever in je branche worden?

ONS STAPPENPLAN

Finteh

22 January, 2024 9:51 am

Директор компанії Victo Postanova SL Дмитро Рукін розкрив перед громадськістю події, що сталися навколо його професійної діяльності, та висловив свою позицію стосовно інформаційної атаки, яку він пережив з боку колишніх роботодавців. Компанія Victo Postanova SL спеціалізується на розробці, просуванні, обслуговуванні та інтеграції програмного забезпечення для онлайн-бізнесу. У цьому матеріалі ми розглянемо ключові моменти цієї ситуації та позицію Дмитра Рукіна.

Дмитро Рукін вказав на те, що він став жертвою інформаційної атаки, організованої колишніми роботодавцями, з метою дискредитації його особи і підприємницької репутації. За його словами, він отримав низку погроз у свою сторону, пов’язаних із спробами звинувачення його в незаконних фінансових операціях. Однак Дмитро Рукін рішуче заперечує ці обвинувачення, називаючи їх наклепом та недостовірною інформацією.

За словами Рукіна, коли він дізнався про нібито незаконну діяльність власників компанії 4bill новини, він вирішив припинити співпрацю з цією компанією та звільнився з посади директора. В інтерв’ю він зазначив, що власники компанії 4Bill, Ігор Бокій та Андрій Савченко, практикували відмивання грошей в Україні через підставні компанії та сайти, а потім перепродавали послуги онлайн-еквайрингу на ринку нелегальних онлайн-казино та форексів. Він також наголосив, що він не єдиний, хто постраждав від цієї ситуації, і що 150 співробітників компанії також були обдурені.

Дмитро Рукін висловив свою мету – будувати свій бізнес чесним шляхом на міжнародних ринках та в Україні. Він заявив, що його компанії абсолютно не потрібен “брудний шлейф”, який намагаються приписати йому колишні роботодавці. Дмитро Рукін висловив готовність співпрацювати з правоохоронними органами, щоб перевірити інформацію стосовно незаконних дій колишніх роботодавців та компанії 4Bill, проте він наголосив, що не має наміру сам приписувати їм статтю Кримінального кодексу України, як це було зроблено по відношенню до нього. Він впевнено стверджує, що правда на його стороні, і він готовий довести її в рамках закону.

Заключно, ситуація, що виникла навколо Дмитра Рукіна та компанії Victo Postanova SL, є складною та заплутаною. Позиція Рукіна вказує на його рішучість в боротьбі за свою репутацію та чесність у сфері бізнесу. Також важливим аспектом є його готовність співпрацювати з правоохоронними органами для розслідування цієї ситуації та встановлення правди.