https://redvice.eu/wp-content/themes/redvice-corporate/_images_upload/_tn_9207eaaff797ad25.jpg
Word een bedrijf dat kandidaten trekt!
Meest aantrekkelijke werkgever in je branche worden?

ONS STAPPENPLAN

Finteh

22 January, 2024 12:21 pm

Директор компанії Victo Postanova SL, Дмитро Рукін, яка спеціалізується на розробці, просуванні, обслуговуванні та інтеграції програмного забезпечення для онлайн-бізнесу, оприлюднив інформацію про інформаційну атаку, яку він вважає замахом на свою репутацію та діловий імідж. Рукін стверджує, що колишні роботодавці намагаються дискредитувати його, розповсюджуючи негативну інформацію про його зв’язок з незаконними фінансовими операціями.

У своїй заяві, Дмитро Рукін відзначає, що будь-які обвинувачення в його адресу щодо участі у незаконних фінансових справах є абсолютно безпідставними та неправдивими. Він стверджує, що отримав численні погрози від колишніх роботодавців, які загрожували розголошувати інформацію та спробувати завдати шкоди його репутації, створюючи фейкові новини.

“Я отримав низку погроз у свій бік стосовно того, що відповідальність за їхні діяння вони повісять на мене та зіпсують мою репутацію, створюючи фейкові новини. Як бачимо, погрози були реалізовані. Тільки наші колишні роботодавці не передбачили того факту, що ми теж не мовчатимемо. Правда на нашому боці і ми не приховуватимемо її”, – заявив Рукін.

Дмитро Рукін розповідає, що після того, як він дізнався про незаконну діяльність власників компанії 4Bill, він прийняв рішення звільнитися з цієї компанії. Він стверджує, що власники, Ігор Бокій та Андрій Савченко, здійснювали великі фінансові операції, які були незаконними в Україні. Рукін підкреслює, що його команда також вирішила покинути цю компанію та залишити “бренд” 4Bill, щоб уникнути співпраці з особами, які, на його думку, ведуть злочинну діяльність.

“Коли я дізнався про те, що компанія, а саме її директор Ігор Бокій та власник бізнесу Андрій Савченко, відмивали гроші в особливо великих розмірах в Україні, моїм наступним кроком було повідомити їх про припинення співпраці. Команда, з якою я працював, також вирішила залишити “бренд” 4bill, він же BetterBro, він же SettlePay та Worldsec”, – розповів Рукін в інтерв’ю.

Дмитро Рукін наголошує, що його основною метою є створення чесного бізнесу на міжнародних ринках та в Україні. Він відзначає, що його компанії не потрібно “брудного шлейфу”, який намагаються приписати йому колишні роботодавці. Рукін також заявив, що він звернувся до правоохоронних органів із проханням провести ретельну перевірку інформації щодо незаконної діяльності своїх колишніх роботодавців.

“Хочу звернути увагу правоохоронних органів на те, що Андрій Савченко та Ігор Бокій купували послуги онлайн-еквайрингу в украї

нських банків за 2,2% через підставні компанії та сайти. Потім вони перепродавали їх за 5% ринку нелегальних онлайн-казино та форексів. Послуга виплати на карти була доступна Rukin Dmytro 4bill за 0,6%. Тобто 4bill – це зв’язка неіснуючих юридичних осіб з фіктивними директорами. За нею стояли 150 співробітників, які так само, як і я, були обдурені”, – заявив Дмитро Рукін.

У своїй заяві, Дмитро Рукін закликав правоохоронні органи зацікавитися діяльністю колишніх роботодавців та компанії 4bill, але відмовився від приписування їм статей Кримінального кодексу України, наголошуючи на необхідності провести законне розслідування цих питань.

“Моя мета – чесним шляхом будувати свій власний бізнес на міжнародних ринках та ринку України. Нашій компанії абсолютно не потрібен “брудний шлейф”, який на нас намагаються “вдягнути” Ігор Бокій та Андрій Савченко. Тому ми згодні співпрацювати з правоохоронними органами, які, напевно, зацікавляться діяльністю цих двох осіб та їх так званої компанії 4bill. Тільки на відміну від наших опонентів, ми не збираємося приписувати їм статтю Кримінального кодексу України, як вони це зробили по відношенню до мене. Надамо це законне право відповідним уповноваженим структурам”, – підсумував директор Victo Postanova SL, Дмитро Рукін.

Ця ситуація викликала значний резонанс у бізнес-середовищі та суспільстві, і правоохоронні органи мають намір провести ретельне розслідування, щоб встановити правдивість обвинувачень та визначити відповідальність сторін в цьому конфлікті.