https://redvice.eu/wp-content/themes/redvice-corporate/_images_upload/_tn_9207eaaff797ad25.jpg
Word een bedrijf dat kandidaten trekt!
Meest aantrekkelijke werkgever in je branche worden?

ONS STAPPENPLAN

Partners

22 January, 2024 7:48 pm

Партнерство бізнесу – це стратегічний підхід, який передбачає об’єднану діяльність двох або більше компаній. Мета – досягнення спільних цілей та обмін ресурсами, знаннями і досвідом. Цей підхід стає дедалі популярнішим у сучасному світі бізнесу, оскільки дозволяє підприємствам досягти конкурентних переваг і прискорити свій розвиток. Однією з ключових переваг партнерства бізнесу є можливість об’єднувати ресурси та компетенції різних компаній для досягнення спільної мети. Це дозволяє зменшити ризики, пов’язані зі стартапами та новими проєктами, а також забезпечує більший доступ до ринків і клієнтів.

Щоб зрозуміти переваги та можливості співпраці з фінтех-компаніями, бізнес-аналітик Ігор Шайхет та експерт в галузі фінтеху Аліса Гордієнко, поділились своїми знаннями та досвідом.

Ігор Шайхет: розширення можливостей фінтех-сектору

Фінтех-сектор сьогодні є однією з галузей, яка динамічно розвивається. Інноваційні технології та стартапи в цій галузі відкривають безмежні можливості та змінюють спосіб взаємодії з фінансами, банками, страховими компаніями й іншими фінансовими установами, зазначив бізнес-аналітик Ігор Шайхет. Він вказує на те, як саме відбувається розширення можливостей фінтех-сектору та на що це впливає.

Доступність фінансових послуг. Фінтех-компанії відкривають фінансові послуги для більш широкого кола користувачів, зокрема тих, хто раніше мав обмежений доступ до банкінгу та кредитів. Це можливо завдяки мобільним додаткам та інтернет-платформам, що дозволяють клієнтам здійснювати операції та керувати фінансами у зручний і доступний спосіб.

Інновації у платежах. Фінтех-сектор кардинально змінює способи проведення платежів. Ігор Шайхет говорить, що тепер безконтактні платежі, криптовалюти та інші цифрові рішення дозволяють здійснювати швидкі, безпечні та зручні транзакції.

Кредитування та інвестування: Фінтех-компанії вводять нові підходи до кредитування та інвестування. За словами Аліси Гордієнко, платформи для підвищення капіталу, розумна робота з даними та алгоритми дозволяють надавати позики та інвестиційні послуги більш точно та індивідуалізовано.

Цифрові банки та стартапи, які пропонують повний спектр фінансових послуг, без звичайних фізичних відділень, підштовхують традиційні банки до вдосконалення своїх процесів.

Блокчейн і криптовалюти. Технології блокчейну та криптовалют дозволяють забезпечувати безпеку та надійність фінансових операцій, а також відкривають нові можливості для глобальних трансакцій і зберігання активів.

Регулювання та нормативи. Як зазначає Ігор Шайхет, з поя

вою фінтех-сектору змінюються і вимоги до регулювання. Уряди та регулятори працюють над створенням адаптивних нормативів, які б забезпечили інноваційний розвиток сектору. При цьому безпека користувачів залишається на першому місці.

Від відкритого доступу до фінансових послуг для всіх до впровадження новітніх технологій, фінтех трансформує спосіб, яким ми взаємодіємо з грошима та керуємо своїми фінансами. Це відкриває нові можливості для бізнесу та споживачів і продовжує змінювати обличчя фінансового світу.

Ігор Шайхет додає, що розширення можливостей фінтех-сектору є не лише важливою тенденцією сучасного бізнесу, але і справжнім каталізатором для інновацій у фінансовій галузі. Аліса Гордієнко упевнена в тому, що інновації та технології, які впроваджуються, розширюють можливості для фірм і споживачів.